HAKKIMIZDA

 

 

 

 

 

 

 

 


Bepa Dental Clinix

Bepa Dental Diş Kiniği 1996 yılında Dt Panur Yaramanoğlu tarafından Kadıköy Kuşdili caddesinde kuruldu. Daha sonra Bağdat caddesinde şubeleşen klinik,yasalarımızdaki değişiklik sonucu şubeleşme olanakları ortadan kalkınca, bir süre ikiye bölünmüş şekilde hastalarımıza hizmet vermeye devam etti.2009 yılında ortaklar Betül Yaramanoğlu ve Panur Yaramanoğlunun verdiği kararla birleşen şubeleriyle,halen Bağdat cad.Mehmet Dural Apt.No:404/9 Şaşkınbakkal – İstanbul adresinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastalarına Estetik Diş Hekimliği , İmplantoloji , Ortodonti , Pedodonti , Periodontoloji , Cerrahi , Protetik Tedavi ve benzeri Diş Hekimliği dallarının tümünde hizmet veren kliniğimiz,modern Diş Hekimliğinin tüm gereklerini yerine getirmek için çalışmaktadır.

Başarımızın ölçüsü, hastalarımızın gülen yüzlerinde saklıdır,felsefesiyle günümüze kadar gayretlerini sürdüren Bepa Dental Clinic , yarın da bu felsefesi dahilinde siz hastalarımıza en iyi hizmet için çalışacaktır.

Saygılarımızla .

Diş Hekimi Betül Yaramanoğlu


Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 1997 yılında mezun oldu.Aynı yıl İstanbul Kızılay Tıp Merkezinde çalışmaya başladı.1999 yılından günümüze kadar,muayenehanesinde hizmet vermeye devam etti.Yurt içi ve yurt dışında birçok sertifika programına katılan Betül Yaramanoğlu,TIGA isimli bilimsel topluluğun 2008 yılında kurucusu olarak görev aldı.Diş Hekimliğinde estetik konusunda birçok kurs ve kongreye katıldı ve Sertifikasyon Programlarını başarıyla tamamladı.İtalya BTK Academy den İmplantoloji ve Estetik konusunda 2009 yılında sertifika aldı.Yurt içinde birçok implant kongresinde konuşmacılık da yapan Betül Yaramanoğlu,halen BEPA Dental’de Diş Hekimliği’ne devam etmektedir.

Diş Hekimi Panur Yaramanoğlu


Panur Yaramanoğlu 1994 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu.Aynı yıl doktora sınavını kazanarak Diş Hastalıkları ve Tedavisi bölümünde doktoraya başladı.Askerlik nedeniyle Ankara dan ayrılan Panur Yaramanoğlu, 1997 yılında Muayenehane hayatına başladı.Halen BEPA Dental de kurucu olarak Diş Hekimliği yapmaktadır.

Ankara Diş Hekimleri odası,İzmir Diş Hekimleri Odası,Isparta Diş Hekimleri Odası,Tekidağ Diş Hekimleri Odası vb organizasyonundaki seminer ve kongrelerde İmplantoloji konularında konuşmalar yapan Diş Hekimi Panur Yaramanoğlu,implantoloji alanında yurt içi ve yurt dışındaki birçok sertifika programını başarıyla tamamladı.Türkiyemizin hemen her bölgesinde sayısız kurslarla,meslektaşlarına implanta giriş konusunda kurslar verdi.Halen yurt içi ve yurt dışındaki çeşitli kurs ve kongrelerde konuşmacı olarak da görev alan Panur Yaramanoğlu,patenti kendisine ait olan BEPA Dental İmplant’ı üretti.Halen implantoloji konusunda bilimsel çalışmalarına devam eden Panur Yaramanoğlu TIGA isimli Diş Hekimliği alanında Bilimsel çalışmaları hedefleyen grubun kurucu üyeliğini yapmaktadır.

Hayriye Dönmez


1999 yılında BEPA Dental de çalışmaya başladı.2003 – 2005 ve 2009 yıllarında ‘Diş Hekimliğinde Yardımcı Personel’  ‘Sterilizasyon’   ‘Diş Hekimliğinde Yardımcı personel ve Radyoloji’ konulu sertifikasyon programlarını başarıyla tamamladı.Halen BEPA Dental de Hasta Kabul ve Sterilizasyon alanında çalışmaktadır.

Dilek Birdal


2007Yılında BEPA Dental de çalışmaya başladı.2007 – 2008 – ve 2009 yıllarında ‘Diş Hekimliğinde Yardımcı Personelin Rolü’  ‘Sterilizasyon’  ‘Diş Hekimliği Radyolojisinde Yardımcı Personelin Rolü’  ‘Oral Hijyen Eğitimi’ isimli kurslara katılarak sertifikasyon programını tamamladı.Halen BEPA Dental’de Asistan olarak çalışmaktadır.

Esma Rençber


2009 Yılında BEPA Dental de çalışmaya başladı. Aynı yıl ‘Diş Hekimliğinde Yardımcı Personelin Önemi’ konusunda kursa katılarak eğitim aldı.Halen BEPA Dental de Asistan olarak görev yapmaktadır.

 

Anasayfa |Hakkımızda | Diş Tedavisi | İmplantoloji | Diş Eti Hastalıkları | Estetik | Ortodenti | Protetik Tedavi | Sterilizasyon | Sorun Cevaplayalım | Bize Ulaşın

 
Copyright © 2011 Bepa Dental Diş Kliniği